DRUSKOMANIJA 2024

Druskomanija ieško archyvų!

Jubiliejinė, keturiasdešimtoji „Druskomanija“ ieško archyvų – praėjusių festivalių nuotraukų, vaizdo įrašų, trumpų atsiminimų teksto ar garso įrašo formomis, autentiškų pasirodymų įrašų, tarp jų — pavykusių premjerų, nepavykusių premjerų, akimirkų iš festivalio užkulisių, buvusių komandos narių atsiminimų, plakatų, lankstinukų, skrajučių ir viso kito.

 

Per 40 kartų Druskininkuose vykusias šiuolaikinės muzikos pavasario šventes daug kas keitėsi, įskaitant ir festivalio pavadinimą: pirmiausia užgimė „Jaunimo kamerinės muzikos dienos“, virtusios „Jauna muzika“, kol galiausiai įgavo „Druskomanijos“ vardą. Esame tikri, kad ne vieno iš jūsų stalčiuose gali rastis neišsemiami šio festivalio reliktai – atsiųskite juos mums! Surinkta archyvine medžiaga bus dalijamasi (nebent pageidautumėte kitaip) festivalio socialinėse medijose, žurnale, ir festivalio renginių metu.

 

Šių metų festivalio tema – „Kompozitorių šokiai“, tad ypatingai lauksime vaizdų ir istorijų, kuriose atsispindėtų judesys, šokis, galbūt net plaukimas ar tradicinės kompozitorių futbolo varžybos! Kviečiame prisiminti visas „Druskomanijų“ diskotekas, vakarėlius ir pasibuvimus, kuriuose festivalio dalyviai bei jo svečiai pasileidžia plaukus ir sekundei pamiršta bet kokius įsipareigojimus, suvaržymus ir nesėkmes.

 

Šokyje mes būname laisvi, šokyje mes susiliejame su muzika ir tampame bendro judėjimo dalimi. Be šokio nebūtų ir keturiasdešimt „Druskomanijų“, kurios užaugino jau keletą šiuolaikinės scenos kūrėjų ir atlikėjų. „Druskomanija“ – tai vienas grandiozinis keturiasdešimt metų trunkantis dirigento mostas, vienas aukštas šuolis, kurį prisiminti kviečiame visus jame dalyvavusius kūrėjus. Pasidalinkite archyvais ir prisidėkite prie bendros atminties išsaugojimo!

 

Jei turite kokių nors klausimų arba norėtumėte savo atsiminimus papasakoti prieš kamerą, drąsiai rašykite ir klauskite el. paštu info@druskomanija.lt arba skambinkite numeriu +37061008429. Pabendraukime!

 

Archyvai laukiami elektroniniu paštu druskomanija.archyvai@gmail.com. Norint užtikrinti sklandų įtraukimą, laiškai turėtų būti atsiųsti iki balandžio 1 d. imtinai.